



6 908 ₴
Драбина універсальна Кентавр 3х10
Алюмінієва універсальна драбина Кентавр 3х10 - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 650 см.
Висота секції: 270 см.
Висота драбини: 431 см
Кількість секцій: 3.
Кількість щаблів: 10.
Ширина опори: 79 см
Вага: 14,9 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: алюміній.
Модель: 3x10.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.4 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 429.2 см |
| Высота секции | 284.6 см |
| Высота стремянки | 269 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 648.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 284.6 см |
| Количество ступеней | 3 x 10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 648.7 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина опоры | 83.6 см |