



8 173 ₴
Драбина універсальна Кентавр 3х11
Алюмінієва універсальна драбина Кентавр 3х11 - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 733 см.
Висота секції: 314 см.
Висота драбини: 483 см
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 11.
Ширина опори: 89 см
Вага: 16,7 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: алюміній.
Модель: 3x11.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.7 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 456.7 см |
| Высота секции | 314.1 см |
| Высота стремянки | 295.4 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 676.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 314.1 см |
| Количество ступеней | 3 x 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 676.7 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина опоры | 88.6 см |