



11 559 ₴
Драбина універсальна Кентавр 3х14
Алюмінієва універсальна драбина Кентавр 3х14 - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 874 см.
Висота секції: 397 см.
Висота драбини: 615 см
Кількість секцій: 3.
Кількість щаблів: 14.
Ширина опори: 93 см
Вага: 22,5 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: алюміній.
Модель: 3x14.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.5 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 591 см |
| Высота секции | 341.9 см |
| Высота стремянки | 323 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 874.5 см |
| Длина в сложенном состоянии | 341.9 см |
| Количество ступеней | 3 x 14 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 874.5 см |
| Тип | Универсальные лестницы |