



1 577 ₴
Тачка будівельна Vulkan D-1-1006 (економ/зібрана)
Тачка будівельна Vulkan D-1-1006 - незамінний інструмент на будівництві або дачній ділянці. З її допомогою можна транспортувати будь-який вантаж чи сміття. Тачка Vulkan здатна перевозити до 160 кг за одне завантаження. Завдяки одному колесу, модель має більше можливостей для маневру. Поставляється даний товар в зібраному вигляді.
Особливості:
пневматичне колесо;
Кузов оцинкований;
Висока вантажопідйомність;
Компактні розміри.
Характеристики:
Виробник: Vulkan .
Об'єм кузова: 85 л.
Вантажопідйомність: 150 кг.
Колесо: 400мм
Вага: 11кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид | Строительные |
| Грузоподъемность | 150 кг |
| Диаметр колеса | 380 мм |
| Количество колес | 1 |
| Материал | Металл |
| Объем | 85 л |
| Покрытие кузова | Оцинкованое |
| Рама | Цельная |
| Тип | Тачки |
| Тип покрышки | Камерная |