






1 613 ₴
Гравер Vitals Master Eu 1335DG
Гравер (пряма шліфмашинка) Vitals Master Eu 1335DG - це багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Сфера застосування гравера дуже широка, їм можна виконувати шліфувальні роботи, зачисні і фрезерні роботи, гравірування та свердління, а ще можна заточувати і відрізати. Велика перевага гравера в тому, що всі перераховані види робіт можна виконувати з деталями дуже маленького розміру, що не можна виконати іншим інструментом.
Особливості:
- Класична форма рукояті;
- Велика кількість насадок;
- Стійка в комплекті;
- Регулятор оборотів;
- Полегшений доступ до щіток;
Комплектація:
- Гравірувальна машина;
- Телескопічна стійка з гвинтовим кріпленням;
- Гнучкий вал;
- Насадка для фрезування;
- Комплектація з 104 насадок;
- Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота струму - 50 Гц
Споживана потужність - 130 Вт
Блокування шпинделя гравера за допомогою кнопки - є
Швидкість без навантаження - 10000 - 35000 об/хв
Діаметр цанги: 3,2/3,2 мм
Вага машинки: 2,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр патрона | 2.3-3.2 мм |
| Дополнительная рукоятка | + |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Насадок в комплекте | 104 |
| Потребляемая мощность, Вт | 130 |
| Стойка в комплекте | + |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 10000-35000 об/мин |