
2 154 ₴
Зварювальний інвертор Сталь СЗІ-320ДK
Зварювальний інвертор Сталь СЗІ-320ДK - надійний побутовий інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора Сталь СЗІ-320ДK електрод. Інвертор легкий і компактний, що робить роботу з ним мобільним і не складе труднощів у виборі місця зберігання інструменту.
Комплектація:
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В
Максимальна потужність: 5,8 кВА
Зварювальний струм, min: 20 А
Зварювальний струм, max: 320 А
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм
Охолодження: повітряно-примусове
Вага: 4,03 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.03 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.8 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Сварочный ток | 20-320 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Форсаж дуги | + |
| Цифровой дисплей | + |