








21 447 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls
Зварювальний інвертор Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls може працювати в режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) в середовищі газу і без нього (флюсовим дротом), в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі, в режимі TIG (дугове зварювання постійним струмом з аргоном), Pulse MIG (імпульсне напівавтоматичне зварювання в середовищі газу), Twin Pulse MIG (двохімпульсне напівавтоматичне зварювання в середовищі газу) та Pulse TIG (імпульсне аргонодугове зварювання). Завдяки тривалому режиму роботи на максимальних струмах апарат чудово підходить для роботи як на побутовому, так і на професійному рівні. У гаражі, в автосервісі, на виробництві, проявлятиме себе прекрасним і надійним помічником у справі. Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls показав чудові результати під час роботи з алюмінієм та нержавійкою. Наочне керування всіма важливими параметрами зварювання на передній панелі дозволить налаштувати напівавтомат для виконання широкого спектру зварювальних робіт.
Особливості:
Плавне регулювання подачі дроту;
Електронний дисплей;
Єврорукав;
Режими зварювання ММА/MIG-MAG Synergy/TIG LIFT/Pulse TIG/Pulse MIG/Twin Pulse MIG;
Можливість роботи з газом і без газу;
Цифрова система управління процесом зварювання;
Налаштування зварювання імпульсом/подвійним імпульсом;
Збереження індивідуальних налаштувань;
Функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force;
Функція зварювання алюмінію та нержавійки.
Комплектація:
Напівавтомат Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls;
Зварювальний рукав;
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Контактні наконечники;
Інструкція
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 8,5 кВт.
Напруга без навантаження - 70 В.
Зварювальний струм, min - 10/20/25/50 А.
Зварювальний струм, max - 180/200 А.
Діаметр електродів - 1,6-5,0 мм.
Дрот - 0,8-1,2 мм.
Охолодження - Повітряно-примусове.
Робочий цикл - 60 %.
Клас захисту - IP 21S.
Вага - 14,5 кг.
Гарантія - 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | ММА/MIG-MAG Synergy/TIG LIFT/Pulse TIG/Pulse MIG/Twin Pulse MIG |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1.2 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.8 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 70 В |
| Размеры | 540*230*355 мм |
| Сварочный ток | MMA (20-180)/MIG (50-200) А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |