





2 490 ₴
Компресор акумуляторний GTM AСC18/26 (без АКБ та ЗУ)
GTM AСC18/26 - компактний і легкий компресор, що призначений для накачування коліс легкових автомобілів або позашляховиків. Це мобільний високопродуктивний компресор без ресивера. Компресор живиться від стандартних акумуляторів GTM 18В або від прикурювача автомобіля. Під час роботи компресор видає 26 л/хв з робочим тиском до 6,8 бара. Компресор поставляється в сумці з набором аксесуарів для повноцінної роботи. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від 12В або 18В;
Компактність, легкість, мобільність;
Пластиковий корпус;
Наявність дисплея;
Регулювання тиску кнопками;
Простота у використанні.
Комплектація:
Компресор GTM AСC18/26;
Кабель живлення для авто;
Насадки;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 18В/12В.
Продуктивність: 26 л/хв.
Максимальний тиск: 6,8 бар/атм.
Довжина шланга: 50 см.
Довжина кабелю: 300 см.
Дисплей: є.
Розміри: 310*110*250 мм.
Вага: 1,5 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина шланга подачи воздуха | 0.5 м |
| Длина шнура питания | 3 м |
| Максимальное давление | 6.8 Атм |
| Манометр | Цифровой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 18/12 В |
| Производительность при 0 бар | 26 л/мин |
| Размеры | 310*110*250 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Штекер |