









3 221 ₴
2 850 ₴
Точило багатофункціональне ProCraft MS450 (з гнучким валом)
Універсальний заточний верстат ProCraft MS450 - багатофункціональний, потужний, простий в експлуатації інструмент призначений для роботи і використання в побутових цілях. Призначений для заточування свердел діаметром 3 - 13 мм, ножів, ножиць, стамесок, зубил. Також в даній моделі присутній гнучкий вал з насадками для гравіювання. У заточувальному верстаті встановлений споживаючий не багато енергії двигун потужністю 200 Вт. Якість і точність виконання робіт забезпечується функцією регулювання кута заточування.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 200 Вт
Число обертів - 0-5600 об/хв
Коло - 53 мм
Вага - 2,4 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 0.2 кВт |
| Общие параметры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 53 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр затачиваемых сверл | 3-13 мм |
| Назначение | Универсальный |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Станки для заточки |
| Частота холостого хода, об/мин | 0-5600 |
| Ширина затачиваемого лезвия | 6-51 мм |