



9 564 ₴
Перфоратор акумуляторний GTM RHC18/26BL
GTM RHC18/26BL - безщітковий перфоратор професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У перфоратор і встановлений патрон SDS+ для бурів. У даній моделі присутні 4 режими роботи: свердління/свердління з ударом/довбання/поворот піки.
Особливості:
Три режиму роботи+поворот піки;
Асинхронний двигун;
Два акумулятора в комплекті;
Електропневматичний ударний механізм;
Робота від акумулятору;
Наявність реверсу;
Регуллювання обертів.
Комплектація:
Перфоратор GTM RHC18/26BL;
Два акумулятора 18В 4А*год;
Зарядний пристрій;
Додаткова рукоятка;
Кейс.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Тип батареї: Li-ion.
Напруга - 18 В.
Ємність батареї: 4 А*год
Функції - 3 режими+ поворот піки.
Швидкість обертання – 0-1000 об/хв.
Кількість ударів - 0-4250 уд/хв.
Енергія удару - 2,5 Дж.
Хвостовик: sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 13 мм
Вага - 6кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторов в комплекте | 2 |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вес (кг) | 6 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Емкость аккумулятора, А*ч | 4 |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Максимальная скорость вращения | 1000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 68 мм |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.5 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4250 уд/мин |