






2 569 ₴
Витяжка Grunhelm GVP 410 WF
Витяжка Grunhelm GVP 410 WF чудово очищає повітря на кухні, має три швидкості очищення, зручне механічне керування та універсальність монтажу. Ця модель забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 450 кубометрів на годину. Витяжка виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Витяжка Grunhelm GVP 410 WF оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від скупчення дрібних частинок жиру. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVP 410 WF;
Картонна упаковка;
Інструкція.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Вигляд: Пласка.
Тип установки: пристінна.
Потужність, Вт: 140.
Продуктивність: 450 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне кнопкове.
Рівень шуму, дБ: 68.
Режим роботи: відведення повітря.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Діаметр повітроводу, см: 15.
Матеріал: емальована сталь
Колір: білий.
Габарити, мм: 635*550*210.
Вага кг: 6,35.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.35 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 635*550*210 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 120 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 4 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Эмалированная сталь |
| Мощность мотора, Вт | 140 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 450 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Плоская |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 68 |
| Цвет | Белый |