


2 599 ₴
Витяжка Grunhelm GVP 251 W
Витяжка Grunhelm GVP 251 W чудово очищає повітря на кухні, має три швидкості очищення, зручне механічне керування та універсальність монтажу. Ця модель забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 450 кубометрів на годину. Витяжка виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Витяжка Grunhelm GVP 251 W оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від скупчення дрібних частинок жиру. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVP 251 W;
Картонна упаковка;
Інструкція.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Вигляд: пласка.
Тип установки: пристінна.
Потужність, Вт: 80.
Продуктивність: 400 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне кнопкове.
Рівень шуму, дБ: 52.
Режим роботи: відведення повітря.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Матеріал: емальована сталь.
Колір: нержавіюча сталь.
Габарити, мм: 630*140*535.
Вага кг: 4,5.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 630*140*535 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 2 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Эмалированная сталь |
| Мощность мотора, Вт | 80 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 400 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Плоская |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 52 |
| Цвет | Белый |