







5 139 ₴
Витяжка Grunhelm GVT 076 TI
Витяжка Grunhelm GVT 076 TI чудово очищає повітря на кухні, має три швидкості очищення, зручне механічне керування та універсальність монтажу. Ця модель забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 950 кубометрів на годину. Витяжка виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Витяжка Grunhelm GVT 076 TI оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від скупчення дрібних частинок жиру. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVT 076 TI;
Картонна упаковка;
Інструкція.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Вигляд: Купольна.
Тип установки: Пристінна.
Продуктивність: 900 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне кнопкове.
Режим роботи: відведення повітря.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Матеріал: метал.
Колір: нержавійка.
Габарити, мм: 640*365*545.
Вага кг: 12,5.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.5 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 640*365*545 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Металл |
| Мощность мотора, Вт | 230 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 900 |
| Режим работы | Отвод воздуха |
| Тип | Купольная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 59 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |