






7 174 ₴
Витяжка Grunhelm GVB 430 TW
Вбудована витяжка Grunhelm GVB 430 TW забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 1200 кубометрів на годину. Модель виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Головною перевагою в роботі та конструкції витяжки, що вбудовується, є значна економія робочого простору кухні та отримання вільного доступу до плити. Витяжка оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від накопичення найдрібніших частинок жиру. Управління даної моделі - сенсорне з можливістю управління жестами. Матеріал фасаду - пластик. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Сенсорне керування;
Фасад із загартованого скла;
Режим рециркуляції;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Дистанційне керування;
Вбудоване висвітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVB 430 TW;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Вигляд: повнобудовна.
Тип установки: вбудована.
Продуктивність: 1200 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: сенсорне/жестами.
Рівень шуму, дБ: 62.
Режим роботи: відведення повітря.
Матеріал: пластик.
Тип жирового фільтра: алюмінієвий.
Колір: чорний.
Габарити (Ш*В*Г), мм: 555*330*365.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 555*330*365 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 2 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Пластик |
| Мощность мотора, Вт | 280 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 1200 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип монтажа | В шкаф |
| Тип управления | Сенсорное/Жестами |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 62 |
| Цвет | Белый |