


1 786 ₴
Лобзик електричний Grand ЛЕ-100
Лобзик Grand ЛЕ-100 - відмінний інструмент, що широко застосовується для розпилу таких матеріалів як ДСП, деревина, різні кольорові метали, пластик, кераміка, сталь, скло і навіть камінь. Він може використовуватись для здійснення прямих або фігурних пропилів. Має зручне покриття рукоятки та кейс.
Технічні характеристики:
Потужність - 1300 Вт;
Кількість коливань - 500-2800 кіл/хв;
Автоматичний швидкозатискний механізм заміни пилок;
Максимальна товщина матеріалу, що розпилюється - 100 мм;
Регульований кут різу 0 -45о;
Маса - 2,2 кг.
Комплектація:
Лобзик;
Лінійна напрямна;
Посібник з експлуатації;
Пластиковий кейс для транспортування та зберігання.
Відмінні риси моделі:
Система заміни полотен в один натиск (автомат);
Круглий проварений сталевий шток;
Пилозахищені підшипники;
Оригінальна 'електронна' кнопка з фіксатором;
Можливість підключення до пиловідсмоктувача;
Спеціальна не ковзна гумова накладка на рукояті інструменту;
Модель поставляється у пластиковому кейсі.
Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Количество ступеней маятникового хода | 3 |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1300 |
| Частота хода | 500-2800 оборотов/мин |