

1 808 ₴
Зарядний пристрій Луч Профі СВ-30
Зарядний пристрій Луч Профі СВ-30 призначений для заряджання акумуляторних батарей 12/24 В з ємністю від 20 до 250 Ач. Номінальний зарядний струм становить 16А, але швидкого заряду акумулятора є кнопка Boost, при натисканні яку зарядний струм збільшується до 25А. Відмінною особливістю Луч Профі СВ-30 є захист від біполярності, амперметр, невелика вага і компактні розміри. Пристрій може відновити повністю розряджену акумуляторну батарею.
Особливості:
Амперметр контролю зарядки;
Захист від перевантаження та неправильного підключення;
Швидке заряджання акумулятора;
Міцний металевий корпус.
Комплектація:
Зарядний пристрій Луч Профі СВ-30;
Дроти з клемами;
Запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Напруга зарядки - 12/24 В.
Потужність заряджання - 300 Вт.
Струм зарядки:
- номінальний струм - 16 А;
- максимальний - 25 А.
Ємність акумулятора, що заряджається:
- мінімальна - 20 А * год;
- максимальна - 250 А*год.
Клас захисту - IP23.
Вага: 4,7 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Луч профи |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 250 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 25 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 20 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 300 |