







3 510 ₴
Дискова пила ProCraft KR2830
Дискова циркулярна пила ProCraft KR2830 призначена для прямолінійного розпилювання пиломатеріалів. Дискова пилка впорається не тільки з деревом, а й дозволить розпиляти практично будь-якого матеріалу: пластику, акрилового скла, а також кольорового металу. Ця пила стане надійним помічником при будівництві будинку, при ремонті або при виконанні столярних робіт. Ця модель циркулярної пилки гарантує точне розпилення у поєднанні з відмінною маневреністю та продуктивністю. Модель ProCraft KR2830 має механізм налаштування кута нахилу алюмінієвої платформи і можливість встановлення необхідної глибини занурення пильного диска в матеріал, що розпилюється. Інструмент відноситься до напівпрофесійної серії та має високу якість вузлів та деталей.
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Регулювання глибини та нахилу різання;
Блокування редуктора;
Надійний захист від пилу.
Комплектація:
Пила дискова ProCraft KR2830;
Пильний диск;
Паралельна напрямна;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В/50 Гц.
Потужність: 2830 Вт.
Діаметр пильного диска: 235 мм.
Кількість обертів: 4500 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при вугіллі 90°: 85 мм;
- при вугіллі 45°: 60 мм.
Вага - 6,5 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 60 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 85 мм |
| Диаметр диска, мм | 235 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2830 |
| Размер посадочного места | 30 мм |
| Частота холостого хода | 4500 об/мин |