







4 671 ₴
Тример акумуляторний ProCraft PT20/2 (без АКБ і ЗУ)
Тример акумуляторний ProCraft PT20/2 - відмінний вибір якісного садового інструменту. Дана модель поставляється з розбірною штангою, що забезпечує зручність зберігання і транспортування. Крім того, варто відзначити і те, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумуляторні батареї і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Розбірна штанга;
Плавний пуск;
Потужний мотор;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротример ProCraft PTA20/2;
Ніж 3-х лопатевий;
Котушка;
Ранцева жилетка;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 40 В (20+20).
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 0-6300/7000 об/хв.
Діаметр різання: 360 мм.
Довжина штанги: 70 см.
Вагп: 7,8 кг.
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Режущий элемент | Нож |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Длина штанги | 0.7 м |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 0-6300/7000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 40 |
| Плавный пуск | + |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 360 мм |