




1 635 ₴
Насос дренажний ProCraft PN17
Насос дренажний ProCraft PN17 призначений для відкачування брудної води з підвалів, погребів, колодязів, свердловин і т.д. Насос приводиться в дію потужним 400 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 125 л/хв. Для автоматичного відключення насоса за відсутності води передбачено спеціальний поплавець. Корпус насоса виготовлений із міцного ударостійкого пластику.
Особливості:
- Ручка для перенесення;
- Поплавковий вимикач;
- Універсальне з'єднання для 1' (25 мм) , 1 ¼' (32 мм) та 1,5' (38мм) шланга;
- Надійність у роботі;
- Високоякісне кільце ущільнювача.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 400 Вт .
Продуктивність - 125 л/хв.
Висота підйому - 5 м.
Глибина занурення - 5 м.
Макс. розмір частинки - 3.5 мм.
Наявність поплавка - є.
Клас захисту - IP x8.
Тип корпусу - пластик.
Вага - 3,75 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3.75 кг |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 5 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25/32/38 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 3.5 мм |
| Мощность, кВт | 0.4 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 125 л/мин |
| Степень защиты | IPX8 |
| Температура перекачиваемой жидкости | Макс. 35 C |
| Тип | Дренажные насосы |