








1 590 ₴
Зварювальна маска-хамелеон ProCraft SPH1000 New
Зварювальна маска ProCraft SPH1000 New розроблена для захисту очей та обличчя від іскор, бризок УФ/ІК випромінювання при виконанні зварювальних робіт. Маска автоматично переходить з 'світлого' стан у 'затемнений' при підпалі дуги і знову в 'світле', коли зварювання закінчено. Зварювальна маска готова до використання, перед початком роботи необхідно лише відрегулювати положення маски на голові зварювальника та вибрати правильно ступінь затемнення (залежно від виду зварювання та сили зварювального струму).
Особливості:
надійний захист очей;
захист обличчя та шиї від бризок;
термостійкий матеріал корпусу маски;
набір необхідних регулювань;
ергономічний дизайн;
невелика вага;
підходить для всіх видів зварювання;
автоматичне включення;
комбіноване живлення.
Комплектація:
маска хамелеон ProCraft SPH1000 New;
керівництво;
упаковка.
Характеристики:
Розмір вікна - 100*97 мм;
Розмір картриджа - 133*114 мм;
Захист від УФ/ІК променів - до DIN16 постійно;
Світлий стан - DIN4;
Регулювання рівня затемнення - від DIN9 до DIN13;
Живлення - сонячна батарея, змінні літієві батареї 1хCR2450;
Вмикання/вимикання - повністю автоматичне;
Час перемикання:
- від світлого до темного - 1/25000 с;
- від темного до світлого - 0.1-1,0 с;
Температурний діапазон застосування - від -5 до +55 градусів;
Вага - 450гр.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 0.45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/25000 с |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-1 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 133*114 мм |
| Размер смотрового окна | 100*97 мм |
| Режим шлифовки | + |
| Степень затемнения | 5-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |