








1 575 ₴
Обприскувач акумуляторний ProCraft AS-16/2
Обприскувач акумуляторний ProCraft AS-16/2 - це ідеальний пристрій для комфортної роботи з мінімальним фізичним навантаженням у закритих приміщеннях: теплицях, парниках та оранжереях. Модель має два режими роботи: ручний та автоматичний. Об'ємний бак і висока продуктивність у поєднанні з добрим радіусом розпилення дозволяє використовувати на досить великих площах і при великих обсягах роботи. ProCraft AS-16/2 має правильну систему дозування розпилення препаратів, що максимально дозволяє контролювати процес розпилення і при цьому економно використовувати розпилювальний препарат. Відрізняється ергономічним дизайном та є досить простим в експлуатації. Перевагою акумуляторного обприскувача є практично безшумна робота обладнання. Невеликі габарити та вага створять додатковий комфорт і не спричинять швидкої втоми.
Особливості:
Швидкий доступ до АКБ;
Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі;
Ручний та автоматичний режим роботи;
Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора;
Мала вага та компактні розміри.
Комплектація:
Обприскувач з розпилювальною трубкою;
Три знімні розпилювальні сопла;
Мірна склянка;
Зарядний пристрій;
Акумулятор.
Технічні характеристики:
Тип насоса: Діафрагмовий
Акумулятор: 8 Агод/12 В
Об'єм бака: 16 л
Робочий тиск: 1,5-5 бар
Тривалість роботи без підзарядки : 4 год
Максимальна температура рідини: 40 C
Довжина розпилювальної трубки: 47-84 см
Вага: 5,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Тип опрыскивателя | Ручной |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Время автономной работы аккумулятора | 4 ч |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Длина распылительной трубки, см | 47-84 |
| Длина шланга, см | 110 |
| Емкость аккумулятора, мА*ч | 8000 |
| Макс. рабочее давление | 1.5-5 бар |
| Макс. температура жидкости, °С | 40 C |
| Объем, л | 16 |
| Размеры | 380*185*520 мм |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип насоса | Диафрагменный |