




3 045 ₴
Насос дренажно-фекальний ProCraft PN23
Насос для брудної води ProCraft PN23 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 20 мм. Ущільнювальні елементи занурювального насоса для брудної води ProCraft PN23 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надлишкової вологи та тепла.
Особливості:
Корпус із чавуну;
Крильчатка з нержавійки;
Висока продуктивність;
Захист електродвигуна від перегріву;
Ніж-подрібнювач;
Вимикач поплавковий.
Технічні характеристики:
Виробник: ПроКрафт.
Тип: Дренажно-фекальні насоси.
Харчування: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 750 Вт.
Продуктивність: 166 л/хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 10.
Матеріал робочого колеса: Нержавійка.
Матеріал корпусу: Чавун.
Вага: 17 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 25 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Особенности | С измельчителем |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 166 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |