






1 946 ₴
Електричний фарбопульт Kraissmann 701 FS 3
Фарбопульт Kraissmann 701 FS 3 стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 1200 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 1200 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Три форсунки в комплекті;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний краскопульт Kraissmann 701 FS 3;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Форсунки 1/2/3мм;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Голка для чищення форсунок.
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 700 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 1200 мл/хв.
Об'єм ємності - 1,2 л.
Макс. в'язкість фарби: 120 din.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага - 1,7 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1/2/3 мм |
| Дополнительные сопла | + |
| Макс. вязкость краски, din | 120 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 1.2 л |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Производительность | 1200 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |