





4 920 ₴
Компресор Zipper ZI-COM2-8 (безмасляний)
Zipper ZI-COM2-8 буде вдалим вибором! Мобільний, компактний і простий у використанні, він якісно впорається з усіма побутовими завданнями! Компресор Zipper ZI-COM2-8 має продуктивність 180 л/хв і максимальний тиск 8 Бар, що достатньо для виконання більшості задач. Живиться від загальної мережі 230 В і має економічне енергоспоживання. Пристрій має стильний і сучасний дизайн у вигляді кейса. Обладнаний ручкою для транспортування, а невеликий розмір і вага усього 6 кг дозволяють без проблем перевозити його в гараж чи на дачу, а поза використанням зручно зберігати на полиці, в коморі і навіть у багажнику автомобіля.
Особливості:
Безмасляний;
Без ресивера;
Компактність, легкість, мобільність.
Технічні характеристики:
Потужність: 1,1 кВт
Продуктивність: 180 л/хв.
Максимальний тиск: 8 бар.
Кількість циліндрів: 1.
Напруга: 220 В.
Кількість фаз: 1.
Тип двигуна: Електричний.
Вага: 6 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipper |
| Напряжение питания | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество выходов | 1 |
| Количество оборотов, об/мин | 3750 |
| Количество цилиндров двигателя | 1 |
| Мощность двигателя | 1.1 кВт |
| Производительность | 180 л/мин |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Размеры | 147*450*348 мм |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Безмасляный |