






12 160 ₴
Компресор MAST 2047/50L 220V
Поршневий компресор MAST 2047/50L 220V - це двохциліндровий пристрій з прямим приводом, сумісний практично з усім пневматичним обладнанням. Стане вашим незамінним помічником у домашній майстерні чи гаражі, в СТО чи на невеликому виробництві. З ним можна без проблем працювати фарбопультом, накачувати колеса автомобіля, очищати поверхні стисненим повітрям і виконувати безліч інших корисних робіт. Працює від загальної мережі 220 В, тому підключити його легко і просто. Максимальний тиск такого компресора становить 8 Бар, робочий тиск - 6 Бар. Потужність 2,2 кВт і продуктивність 320 л/хв дають змогу ефективно працювати з досить потужними пневмоінструментами і якісно виконувати поставлені задачі.
Особливості:
Компактний, легкий, досить мобільний
П-подібна металева транспортувальна ручка
Потужний двигун
Збільшено ресурс компресора
Пластини клапанів з нержавіючої сталі
Оснащений захистом двигуна від перегріву
Система автоматичного повторного пуску
Технічні характеристики:
Потужність: 2,2 кВт
Об'єм ресивера: 50 л
Продуктивність: 320 л/хв
Максимальний тиск: 8 бар
Вихідний повітряний отвір: 1/4'ё
Тип двигуна: Електричний
Номінальна напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Кількість оборотів : 2850 об/хв
Макс. споживаний струм: 7,5 А
Тип компресора: Поршневий
Тип передачі: Пряма
Транспортувальні колеса: Є
Виробник: Werk
Модель: VBM-50
Габарити: 720*360*650
Вага: 32 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAST KOMPRESSOREN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 38 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество выходов | 2 |
| Количество оборотов, об/мин | 2850 |
| Количество цилиндров двигателя | 2 |
| Мощность двигателя | 2.2 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 320 л/мин |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Размеры | 720*360*650 мм |
| Ресивер | 50 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Масляный |