





39 156 ₴
Компресор Tagred TA3390
Компресор безмасляний з ремінним приводом TAGRED TA3390 призначений для використання у медичних установах, стоматологіях, харчовій промисловості та інших сферах, де є високі вимоги до якості стисненого повітря. Безмасляна система гарантує відсутність частинок мастила у повітрі, а завдяки водороздільнику з редуктором тиску воно не містить зайвої вологи і домішок. Продуктивність компресора - 293 л/хв при тиску 10 Бар. Три посилені поршні забезпечують рівномірність повітряного потоку, а повітряний фільтр з ефективною системою вентиляції дозволяє підтримувати максимальну продуктивність компресора. Ресивер об’ємом 100 л підтримує стабільність подачі стисненого повітря під час пікових навантажень.
Особливості:
Гільзи з високоякісного чавуну
Безмасляний
Три циліндри
З вологовіддільником
Головки циліндрів з великими ребрами, що охолоджують
Захист двигуна від перегріву
Автоматичний повторний пуск
Технічні характеристики:
Потужність: 2,6 кВт
Об'єм ресивера: 100 л
Продуктивність: 510 л/хв
Максимальний тиск: 10 бар
Кількість циліндрів: 3
Напруга: 220 В
Кількість фаз: 1
Тип компресора: Поршневий
Тип двигуна: Електричний
Габаритні розміри: 1150*460*800 мм
Вага: 80 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tagred |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество выходов | 2 |
| Количество оборотов, об/мин | 2850 |
| Количество цилиндров двигателя | 3 |
| Мощность двигателя | 2.6 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 510 л/мин |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Размеры | 1150*460*800 мм |
| Ресивер | 100 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Ременной |
| Тип смазки | Безмасляный |