








255 360 ₴
Гвинтовий компресор MAST SH-25-16VSD
Гвинтовий компресор MAST Kompressoren SH-25-16VSD - це надзвичайно потужне і надійне обладнання для промислового застосування з максимальним тиском 16 Бар і продуктивністю 1700 л/хв. Ідеально підходить для лазерної різки металу, виготовлення ПЕТ-тари й інших виробництв, де є потреба у подачі великої кількості стисненого повітря під високим тиском. Дозволяє підключати кілька споживачів одночасно без втрати ефективності. Двигун потужністю 18,5 кВт з мідною обмоткою і захистом від перегріву та перевантаження відмінно витримує жорсткі умови експлуатації. Електронна панель дає змогу оперативно відстежувати параметри роботи компресора. Компресор має міцний, стійкий до корозії корпус з товстостінного металу зі знімними дверцятами. Тихо працює завдяки якісній шумоізоляції.
Особливості:
Пряма передача між двигуном і гвинтовим блоком;
Гвинтовий блок Baosi;
Високий максимальний тиск;
Велика продуктивність;
Асинхронний двигун;
Вбудований інвертор;
Електронна панель;
Міцний корпус з сталі;
Знімні дверцята;
Тиха робота завдяки якісній шумоізоляції;
Компактний дизайн;
Збільшений робочий ресурс.
Технічні характеристики:
Потужність: 18,5 кВт
Продуктивність: 1700 л/хв
Максимальний тиск: 16 бар
Напруга: 380 В
Кількість фаз: 3
Тип компресора: Гвинтовий
Тип двигуна: Електричний
Тип приводу: прямий
Вага: 380кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAST KOMPRESSOREN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 380 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Мощность двигателя | 18.5 кВт |
| Напряжение питания | 380 В |
| Производительность | 1700 л/мин |
| Рабочее давление | 16 бар |
| Размеры | 1250*850*1120 мм |
| Тип | Винтовой (роторный) |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Масляный |