









392 236 ₴
Гвинтовий компресор MAST SH50-16 VSD
Гвинтовий компресор MAST Kompressoren SH50-16 VSD - це надзвичайно потужне і надійне обладнання для промислового застосування з максимальним тиском 16 Бар і продуктивністю 4000 л/хв. Ідеально підходить для лазерної різки металу, виготовлення ПЕТ-тари й інших виробництв, де є потреба у подачі великої кількості стисненого повітря під високим тиском. Дозволяє підключати кілька споживачів одночасно без втрати ефективності. Двигун потужністю 37 кВт з мідною обмоткою і захистом від перегріву та перевантаження відмінно витримує жорсткі умови експлуатації. Інверторне регулювання швидкості обертання двигуна в залежності від потреб дозволяє значно економити електроенергію. Електронна панель MAM 680 дає змогу оперативно відстежувати параметри роботи компресора. Компресор має міцний, стійкий до корозії корпус з товстостінного металу зі знімними дверцятами. Тихо працює завдяки якісній шумоізоляції.
Особливості:
Пряма передача між двигуном і гвинтовим блоком;
Гвинтовий блок Baosi;
Високий максимальний тиск;
Велика продуктивність;
Потужний та витривалий асинхронний двигун;
Вбудований інвертор;
Електронна панель;
Міцний корпус з сталі;
Знімні дверцята;
Тиха робота завдяки якісній шумоізоляції;
Компактний дизайн;
Збільшений робочий ресурс.
Технічні характеристики:
Потужність: 37 кВт
Продуктивність: 4000 л/хв
Максимальний тиск: 16 бар
Напруга: 380 В
Кількість фаз: 3
Тип компресора: Гвинтовий
Тип двигуна: Електричний (асинхронний)
Тип приводу: прямий
Вага: 580кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAST KOMPRESSOREN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 580 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Мощность двигателя | 37 кВт |
| Напряжение питания | 380 В |
| Производительность | 4000 л/мин |
| Рабочее давление | 16 бар |
| Размеры | 1450*1000*1300 мм |
| Тип | Винтовой (роторный) |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Масляный |