









215 850 ₴
Гвинтовий компресор Walter SK 7,5 SXP
Гвинтовий компресор Walter SK 7,5 SXP - призначений для промислового застосування і забезпечує стабільну роботу пневматичного обладнання протягом тривалого часу. Двигун італійського виробництва потужністю 7,5 кВт і продуктивність 1000 л/хв при тиску 10 Бар дають змогу використовувати цей компресор для широкого переліку завдань. Максимальний тиск становить 10 Бар. Міцна конструкція з високоякісних матеріалів гарантує надійність і тривалий термін служби, а сучасні технології забезпечують економічне споживання електроенергії і низькі витрати мастила. Автоматична система управління дає змогу зручно відстежувати параметри роботи компресора. Тиха робота завдяки шумоізольованому корпусу.
Особливості:
Ремінна передача між двигуном і гвинтовим блоком;
Високий максимальний тиск;
Велика продуктивність;
Електронна панель;
Міцний корпус з сталі;
Тиха робота завдяки якісній шумоізоляції;
Компактний дизайн;
Збільшений робочий ресурс.
Технічні характеристики:
Потужність: 7,5 кВт
Продуктивність: 1000 л/хв
Максимальний тиск: 10 бар
Напруга: 380 В
Кількість фаз: 3
Тип компресора: Гвинтовий
Тип двигуна: Електричний
Тип приводу: ремінний
Вага: 270кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walter |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 270 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Мощность двигателя | 7.5 кВт |
| Напряжение питания | 380 В |
| Производительность | 1000 л/мин |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Размеры | 1240*650*950 мм |
| Тип | Винтовой (роторный) |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Ременной |
| Тип смазки | Масляный |