









213 540 ₴
Гвинтовий компресор MAST LZN-10 COMBO inverter (осушувач+ресивер 500л)
Гвинтовий компресор MAST Kompressoren LZN-10 COMBO inverter (осушувач + ресивер 500 л) - це ефективна комбі-система 3-в-1, що забезпечує стиснене повітря високої якості і його стабільну та рівномірну подачу протягом тривалого часу. Призначений для промислового застосування. Продуктивність компресора становить 960 л/хв при тиску 10 Бар. Завдяки ресиверу об’ємом 500 л тиск в пневмосистемі залишається стабільним і стиснене повітря подається без перебоїв. Осушувач видаляє зі стисненого повітря зайву вологу, покращуючи його якість, що підвищує ефективність роботи пневматики і дозволяє захистити обладнання від корозії. Функціональні можливості компресора дають змогу одночасно підключити кілька споживачів і використовувати потужне пневматичне обладнання. Вбудований інвертор зменшує розхід палива і збільшує термін служби компресора.
Особливості:
Ремінна передача між двигуном і гвинтовим блоком;
Гвинтовий блок Baosi;
Ресивер на 500л;
Рефрижераторний осушувач;
Високий максимальний тиск;
Велика продуктивність;
Асинхронний двигун;
Вбудований інвертор;
Електронна панель;
Міцний корпус з сталі;
Тиха робота завдяки якісній шумоізоляції;
Компактний дизайн;
Збільшений робочий ресурс.
Технічні характеристики:
Потужність: 7,5 кВт
Продуктивність: 960 л/хв
Максимальний тиск: 10 бар
Напруга: 380 В
Кількість фаз: 3
Об'єм ресивера: 500 л
Тип компресора: Гвинтовий
Тип двигуна: Електричний (асинхронний)
Тип приводу: ремінний
Вага: 450кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAST KOMPRESSOREN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Мощность двигателя | 7.5 кВт |
| Напряжение питания | 380 В |
| Производительность | 960 л/мин |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Размеры | 1850*800*1550 мм |
| Ресивер | 500 л |
| Тип | Винтовой (роторный) |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Ременной |
| Тип смазки | Масляный |