




1 365 ₴
Дриль ProCraft PS980
Дриль ProCraft PS980 призначена для свердління отворів у різних конструкційних матеріалах (у тому числі в металі, дереві тощо) та навертання, відвертання гвинтів та шурупів. Машина призначена для побутового та промислового застосування.
Особливості:
Редуктор у металевому корпусі;
Електронне регулювання числа обертів;
Надійний вимикач;
Режим реверсу;
Комплектується ключовим патроном 13 мм;
Два робочі режими: свердління та свердління з ударом.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В.
Частота: 50 Гц.
Потужність: 980 Вт.
Кількість обертів: 0-2800 об/хв.
Діаметр патрона: 13 мм.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 980 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Тип | Ударный |