






1 410 ₴
Гравер ProCraft PG400
Гравер ProCraft PG400 – це багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Сфера застосування гравера дуже широка, їм можна виконувати шліфувальні роботи, зачисні і фрезерні роботи, гравірування та свердління, а ще можна заточувати і відрізати. Велика перевага гравера в тому, що всі перераховані види робіт можна виконувати з деталями дуже маленького розміру, що не можна виконати іншим інструментом.
Особливості:
Самозатискний патрон;
Стійка в комплекті;
Гнучкий вал в комплекті;
Набір насадок.
Комплектація:
Гравер ProCraft PG400;
Гнучкий вал;
Стійка телескоп;
Набір насадок;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Споживана потужність - 400 Вт.
Швидкість без навантаження - 8000 - 30000 об/хв.
Діаметр патрона: 1-3,2 мм
Вага машинки: 0,6 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр патрона | 1-3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 400 |
| Стойка в комплекте | + |
| Тип патрона | Самозажимной |
| Частота холостого хода | 8000-30000 об/мин |