





1 916 ₴
1 695 ₴
Електричний Фарбопульт ProCraft PSE550
Фарбопульт ProCraft PSE550 стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 640 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 800 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Дві мідних форсунки в комплекті;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний Фарбопульт ProCraft PSE550;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Форсунки 1,5/1,8 мм;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюється рідини).
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 350 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 640 мл/хв.
Об'єм ємності - 0,8 л.
Макс. в'язкість фарби: 50 din.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага - 1,6 кг (без фарби).
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 1.6 кг |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5/1.8 мм |
| Дополнительные сопла | + |
| Макс. вязкость краски, din | 50 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Производительность | 640 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |