



1 560 ₴
Машина для заточування ланцюгів ProCraft SK1000
Електрична для заточування ланцюгів від фірми Procraft. Дозволяє швидко і якісно заточити тупі ланцюга на бензо та електропилки. Непогана якість і висока потужність мотора. Підійде як і для побутового, так і для напівпрофесійного використання.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50Гц.
Потужність: 85Вт.
Кількість обертів: 5500об/хв.
Заточний круг: 108х23мм.
Кут повороту: 45о.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 108 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 23 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Назначение | Для заточки цепей |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.085 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 3.2 мм |
| Угол заточки, о | +/-30 |
| Частота холостого хода, об/мин | 5500 |