






1 875 ₴
Лобзик ProCraft ST1300
Лобзик електричний ProCraft ST1300 торгової марки ПроКрафт – ідеальне співвідношення потужності і надійності. Дана модель широко застосовується як в побуті, так і на промисловому виробництві. Інструмент призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, м'якої і твердої деревини, газобетону, сталі.
Особливості:
Потужний електродвигун 800 Вт;
Три позиції регулювання маятникового ходу;
Плавне регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна;
Підсвічування робочої зони;
Лазерна указка.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 800 Вт.
Ріжуча здатність:
деревина - 80 мм.
метал - 10 мм.
Кут різу: (вліво/вправо) 0-45°.
Число ходів штока: 0 - 3000 об/хв.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глубина резки алюминия | 20 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 800 |
| С лазером | + |
| Частота хода | 0-3000 оборотов/мин |