



2 055 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний ProCraft PJ25
Домкрат гідравлічний підкатний ProCraft PJ25 призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель ProCraft PJ25 має вантажопідйомність 2000 кг і висоту підйому 340 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата ProCraft PJ25 варто відзначити компактні розміри. Поставляється у картонній коробці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Компактні розміри.
Технічні характеристики:
Виробник: ПроКрафт.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхвату, мм: 135.
Висота підйому, мм: 340.
Вага, кг: 8,7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 8.7 кг |
| Вид | Подкатные |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Кейс | + |
| Максимальная высота подъема | 340 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 135 мм |
| Тип | Гидравлические |