








2 475 ₴
Перфоратор ProCraft BH1400
Перфоратор ProCraft BH1400 - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Перфоратор працює ефективно завдяки потужному 790 Вт електромотору. Слід так само відзначити наявність в перфораторі функції реверсу, за допомогою якої можна вивільнити застрягле свердло. Перфоратор ProCraft BH1400 йде в комплекті з бічною ручкою.
Особливості:
- Три робочих режима
- Електронне регулювання частоти обертання
- Якір покритий захисним шаром лаку
- Пилозахисний патрон
Комплектація:
- інструкція (паспорт),
- бічна ручка,
- обмежувач глибини
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В
Частота мережі - 50 Гц
Потужність - 790 Вт,
Функції - 3 режими
Швидкість обертання - 900 об/хв,
Енергія удару - 3,0 Дж
Хвостовик - sds-plus
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм
- у сталі 13 мм
- в деревині 30 мм
Вага - 2,7 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.7 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 900 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 65 мм |
| Мощность | 790 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 3900 |