






2 882 ₴
2 550 ₴
Фарбопульт електричний ProCraft PSE950
Фарбопульт ProCraft PSE950 - надійний інструмент, який робить рівномірне нанесення фарбувального матеріалу на різні поверхні. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдовими, водно-вапняними складами або лакофарбовими матеріалами для робіт у будинку чи саду.
Особливості:
Конструкція дозволяє працювати в різних положеннях;
Алюмінієвий бачок;
Регулювання витрати матеріалу, що розпилюється;
3 мідні сопла;
Робота з різними видами фарбувальних матеріалів.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 600 Вт.
Об'єм бачка: 0,8 л.
Матеріал бачка: метал.
Матеріал сопел: мідь.
Продуктивність: 700 мл/хв.
Діаметр сопла: 1,0/1,8/2,5 мм.
Робочий тиск: 0,1-0,2 бар.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 2.9 кг |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1/1.8/2.5 мм |
| Материал контейнера | Металл |
| Материал сопла | Медь |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Производительность | 700 мл/мин |
| Рабочее давление | 0.1-0.2 бар |
| Тип | Краскопульты |