





2 940 ₴
Фрезер ручний ProCraft POB1700
Фрезер ручний ProCraft POB1700 застосовується в столярній справі для виконання фрезерних робіт по дереву. Фрезер приводиться в дію за допомогою однофазного коммутаторного двигуна потужністю 1200 Вт. Для більш точної роботи фрезер має можливість регулювання числа обертів в межах від 16000 до 30000 об/хв. Фрезер ProCraft POB1700 комплектується кейсом з набором фрез з 12 штук.
Особливості:
- Регулювання обертів
- 12 фрези в комплекті
- Картонна упаковка
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1200 Вт
Число обертів - 16000-30000 об/хв
Діаметр затискних втулок - 6/8 мм
Глибина фрезерування - 50 мм
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота хода | 50 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1200 |
| С набором фрез | + |
| Скорость вращения | 16000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 6/8 мм |