






2 850 ₴
Фрезер ручний ProCraft POB1200H
Фрезер ручний ProCraft POB1200H застосовується в столярній справі для виконання фрезерних робіт по дереву. Фрезер приводиться в дію за допомогою однофазного коммутаторного двигуна потужністю 1200 Вт. Для більш точної роботи фрезер має можливість регулювання числа обертів в межах від 16000 до 30000 об/хв. Фрезер ProCraft POB1200H комплектується кейсом з набором фрез з 6 штук.
Особливості:
Регулювання оборотів;
6 фрез в комплекті;
Точна установка глибини фрезерування.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1200 Вт.
Число обертів - 1600-30000 об/хв.
Діаметр затискних втулок - 6/8 мм.
Глибина фрезерування - 50 мм.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота хода | 50 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1200 |
| С набором фрез | + |
| Скорость вращения | 16000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 6/8 мм |