
3 002 ₴
Тример електричний ProCraft GT2000
Особливості:
- розбірна штанга;
- потужний мотор
- посилений редуктор
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1200 Вт
Кількість обертів: 10000 об/хв
Діаметр різання: 400/230 мм
Гарантія - 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 10000 |
| Мощность двигателя, кВт | 1.2 |
| Напряжение акуумулятора,В | 220 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 420 мм |