




3 450 ₴
Зварювальний інвертор ProCraft AWH300T
Зварювальний інвертор ProCraft AWH300T - надійний професійний інструмент створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 4,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто зазначити, що зварювальний інвертор ProCraft AWH300T має досить компактні розміри, що робить його досить мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 6.1 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Сварочный ток | 20-300 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |