




3 420 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний ProCraft PJ30
Домкрат гідравлічний підкатний ProCraft PJ30 призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель ProCraft PJ30 має вантажопідйомність 3000 кг і висоту підйому 400 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата ProCraft PJ30 варто відзначити компактні розміри. Поставляється у картонній коробці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Компактні розміри.
Технічні характеристики:
Виробник: ПроКрафт.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 3000.
Висота підхвату, мм: 135.
Висота підйому, мм: 400.
Вага, кг: 16,6.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 16.6 кг |
| Вид | Подкатные |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 400 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 135 мм |
| Тип | Гидравлические |