





4 238 ₴
3 750 ₴
Пила дискова ProCraft KR2500
Пила дискова ProCraft KR2500 - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 2500 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 200 мм диском і має посадочний отвір 32 мм. Слід також звернути увагу на те, що циркулярка має можливість установки в стаціонарному режимі. Пила дискова ProCraft KR2500 - дуже зручний і простий в експлуатації інструмент.
Особливості:
- потужна ручна дискова пила із збільшеною глибиною пропилу 70 мм
- широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
- можливість стаціонарної установки
- просте регулювання глибини і нахилу різу
Комплектація:
- Пила дискова Пила дискова ProCraft KR2500,
- коробка,
- паспорт (інструкція),
- ключ для заміни пильного диска
Технічні характеристики:
Частота - 50 Гц
Потужність - 2500 Вт
Конструкція ручна
Частота обертання - 5500 об/хв
Діаметр диску - 200 мм
Ширина різу - 3,5 мм
Макс. глибина пропилу:
– при 90° - 72 мм
– при 45° - 29 мм
Посадковий діаметр - 32 мм
Установка в стаціонарі - є
Вага - 7 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 29 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 72 мм |
| Диаметр диска, мм | 200 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2500 |
| Размер посадочного места | 32 мм |
| Частота холостого хода | 5500 об/мин |