





4 475 ₴
3 960 ₴
Пила дискова ProCraft KR3000
Пила дискова ProCraft KR3000 – одна з найбільш популярних моделей серед дискових пилок, що застосовується у столярному виробництві. Міцна конструкція, твердосплавний пиляльний диск, велика глибина різу та потужний двигун роблять дану модель чудовим інструментом для виконання найскладніших завдань.
Особливості:
Велика потужність двигуна;
Широка опорна платформа;
Просте регулювання глибини та нахилу різу.
Комплектація:
Пила дискова ProCraft KR3000;
Пильний диск;
Паралельна напрямна.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 3000 Вт.
Кількість обертів: 3500 об/хв.
Діаметр пильного диска: 255 мм.
Максимальна глибина пропилу: 85 мм.
Вага - 6,5 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцаев |
| Глубина пропила под углом 45º | 60 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 85 мм |
| Диаметр диска, мм | 255 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 3000 |
| Размер посадочного места | 30 мм |
| Частота холостого хода | 3500 об/мин |