






4 290 ₴
Шліфмашина стрічкова ProCraft PBS1950
Стрічкова машина ProCraft PBS1950 використовується для шліфування поверхонь, виготовлених з дерева, а також їх очищення від старих лакофарбових покриттів. Цей прилад відносять до підкатегорії стрічкових шлифмашинок, де робочим елементом є стрічка з абразивним шаром.
Особливості:
Швидка заміна шліфувальної стрічки;
Швидкий доступ до щіток;
Можливість підключення пилососа.
Комплектація:
Шліфмашина стрічкова ProCraft PBS1950;
Мішок для пилу;
Коробка картонна;
Паспорт-інструкція.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга: 220В/50 Гц.
Споживана потужність: 1950 Вт.
Розмір стрічки: 100 х 610 мм
Швидкість стрічки: 480 м/хв.
Вага: 5,9 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 5.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Обрабатываемый материал | Для дерева |
| Подошва | Прямоугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 100*610 мм |
| Скорость движения ленты, м/мин | 480 |
| Тип | Ленточные |