





5 914 ₴
Пуско-зарядний пристрій ProCraft PZ550A
Пуско-зарядний пристрій ProCraft PZ550A – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 20 до 400 А-год. Апарат досить простий у застосуванні та працює від напруги 230 В. Важливо відзначити, що модель ProCraft PZ550A оснащена системою захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів та від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 11 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗУ ProCraft PZ550A;
Проводи з клемами;
Колеса;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 30 А.
Зарядна потужність: 2000 Вт.
Ємність акумуляторів: 20-700 А*год.
Максимальний пусковий струм: 550 А.
Вага: 11 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 700 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 550 |
| Максимальный ток зарядки, А | 30 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 20 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 2000/6500 |