





9 967 ₴
8 820 ₴
Мотопомпа ProCraft WPH20
Бензомотопомпа ProCraft WPH20 - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 6,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 55 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа ProCraft WPH20 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Простота в роботі;
Сталева рама;
Полегшений ручний запуск;
Ефективне повітряне охолодження.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 333 л/хв.
Потужність - 6,5 к. с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність - 20 м3/год.
Макс. глибина всмоктування - 7 м.
Максимальна висота напору - 55 м.
Діаметр патрубка - 40 мм .
Тип стартер - механічний.
Вага - 23 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 23 кг |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Характеристики привода | |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подачи | 55 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 40 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 40 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность, л.с | 6.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 333 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 163 |