









10 800 ₴
Пила торцювальна ProCraft CMS25
Призначенням торцювальної пили ProCraft CMS25 є виконання точного різання деревини та інших видів нетвердих матеріалів. Завдяки своїм особливостям вона може бути трансформована в настільну пилку, дозволяючи швидко виконати торцювання та поздовжнє розпилювання заготовки за допомогою одного інструменту. Це забезпечить якісний різ за будь-яких умов.
Особливості:
Потужний синхронний двигун;
Посилена станина;
Поворот у вертикальній площині;
Збільшена глибина пропилу;
Комбінована пилка.
Комплектація:
Пила торцювальна ProCraft CMS25;
Пильний диск;
Затискна струбцина;
Мішок для збирання тирси;
Ключ;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга мережі: 230 В.
Частота мережі: 50 Гц.
Потужність: 1800 Вт.
Кількість обертів: 5000 об/хв.
Глибина різання дерева 90 °: 75 мм.
Глибина різання дерева 45°: 50 мм.
Макс. ширина різання дерева 90°: 120 мм.
Макс. ширина різання дерева 45°: 90 мм.
Діаметр кола: 250 мм.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 50 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 75 мм |
| Диаметр диска, мм | 250 |
| Источник питания | Сеть |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Напряжение | 220 В |
| Посадочный диаметр диска | 30 мм |
| Размер стола | 416х352 см |
| С циркуляркой | + |
| Тип электродвигателя | Синхронный |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |
| Ширина реза | 120/90 мм |