


2 776 ₴
Пила дискова GTM CS190/1600
GTM CS190/1600 - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, без стаціонарного закріплення. Пила може працювати з пиляльним диском діаметром до 190 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 66 мм. Призначається для побутового використання в домашньому господарстві при ремонті, будівництві тощо.
Особливості:
Комплект поставки:
Технічні характеристики:
Споживана потужність: 1600 Вт
Кількість обертів холостого ходу: 5000 об/хв
Макс. глибина пропилу:
- під кутом 90º: 66 мм
- під кутом 45º: 49 мм
Діаметр диска: 190 мм
Посадковий отвір диска: 20 мм
Вага: 4,2 кг
Гарантія - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.2 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 49 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 66 мм |
| Диаметр диска, мм | 190 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1600 |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |